רשימת ציוד: כל מה שחובה במסיבת רווקות

רעיון למסיבת רווקות

מזל טוב, נבחרת להיות החברה הטובה שמארגנת את מסיבת הרווקות, כנראה שהוכחת את עצמך לאורך הדרך והראת שיש על מי לסמוך. המעמד הוא בהחלט קצת מלחיץ, שכן יש דברים רבים שצריך לארגן בשביל להרים את האירוע המושלם. פה אנחנו נכנסים לתמונה, באנו לעזרת חברה והכנו רשימת ציוד הכוללת את כל האביזרים למסיבת רווקות מושלמת. כל מה שחייב להיות ביום השמח מאוד הזה שייזכר אצל כל החברות למשך כל החיים.
 

מתחילים: לפני הכל בוחרים קונספט

לפני שמתחילים לחלק משימות לכל אחת מהמוזמנות למסיבת הרווקות הכי חשוב זה לבחור קונספט, כזה שיתאים לאופי של הכלה ויגרום לה להרגיש בנוח במהלך היום. אפשר לצאת מהמסגרת ולחשוב על רעיון כמו 'המירוץ למיליון', 'הישרדות' או מסיבת 'פול מון' ובקיצור, כל מה שיהווה תפאורה טובה ומיוחדת לתמונות בבגד ים. חשוב להביא את הקונספט לידי ביטוי בכל חלק במסיבה, בין אם זה בעיצוב, בין אם זה בלבוש או בתפאורה.
מסיבת רווקות
התאספנו כמה חברות לחגוג מסיבת רווקות
 . הקונספט שנבחר הוא מסיבה מקסיקנית מטורפת וצבעונית, עם שלל אלמנטים שמותאמים לאווירה, סומבררו, רעשנים, קקטוסים ואלמנטים שצבועים בגוונים שהתכתבו עם הסגנון וזאת רק ההתחלה. 
 
בקבוקי בירה צבועים בצבעי קרנבל, כלי הגשה מעוצבים ואפילו שלט Bride פרחוני שחיכה לכלה בכניסה, הכול התאים לאווירה שהבנות ניסו ליצור. הפינוקים במקום כללו בריכה ענקית וג'קוזי את הבריכה קישטו מתנפחים בצורת חגי קרן ודונאטסים שקישטו את הצילומים.
 
המסיבה נמשכה מהבוקר עד הערב, וכדי להבטיח שלאף אחת לא יהיה זמן פנוי במסיבה הבנות אירגנו רקדן שגיע ללמד אותם כמה צעדים מריקודים לטיניים, סמבה, צ'ה צ'ה, רומבה וסלסה, מה שבטוח זה שכולן יגיעו מוכנות לרחבה בחתונה של הכלה. . 
מסיבת רווקות